Thuis
Je eigen groenten telen en geld toekrijgen! Afdrukken E-mail
zaterdag 03 oktober 2009

Je krijgt de beschikking over een stukje grond op Hof van Twello. Voor niets. 100m2, 200m2, dat mag je zelf bepalen. Op die grond teel je allerlei producten voor jezelf én je teelt er producten voor de winkel van Hof van Twello.Voor die laatste producten, mits van goede kwaliteit, betalen we je een (bescheiden) prijs.

Hof van Twello verzorgt de (biologische) basisbemesting voor het terrein en stelt compost beschikbaar. Plantgoed, zaaizaden en aanvullende bemesting e.d. moet je zelf kopen. Wij gaan er van uit dat iedereen zo veel mogelijk ecologisch teelt.

Moestuin Cursisten 2009

Begeleiding


Heb je nog nooit een moestuin gehad? Dan kun je het combineren met een moestuincursus bij ons. Zie hiervoor de speciale folders. Gedurende het jaar krijg je sowieso aanvullende begeleiding.

Teeltplan


Voor het deel van je tuin dat je besteedt aan de teelt voor Hof van Twello werk je min of meer volgens een teeltplan dat opgesteld wordt door Hof van Twello. Alles in overleg trouwens. Anders krijgen wij opeens allemaal sla en geen boontjes bijvoorbeeld!

Oogstabonnementen


Er zijn ook mensen die een oogstabonnement hebben bij Hof van Twello. Zij mogen (ook) oogsten in de tuinen bestemd voor Hof van Twello. Deze opbrengst wordt geregistreerd per tuin en later eveneens met je afgerekend. Hiervoor worden speciale formulieren ontwikkeld.

Meer weten?


Bel me (Gert Jan Jansen, 06-51407980) of stuur een email naar Dit e-mailadres is beschermd door spambots, je hebt Javascript nodig om dit te kunnen bekijken
 
< Vorige   Volgende >
   
Surf sneller, veiliger en gratis met Firefox! Copyright © 2007 - Hof van Twello. Alle rechten voorbehouden | Webdesign: Studio25 Deventer | Login